blog

Prevádzkujete výrobné haly, ktoré potrebujú vyčistiť, no nedokážete odhadnúť, koľko takýto proces trvá? Súčasťou služieb v našej ponuke je aj veľkoplošné čistenie konštrukcií vo výrobných závodoch. Radi by sme Vám povedali viac o postupoch, ktoré sa nám overili a ktoré sme aplikujeme v praxi. 

Najväčšou výzvou je vždy čas

Prednedávnom nás kontaktoval zákazník, ktorý prevádzkuje výrobné závody. Klient nás požiadal o vyčistenie priestorov v krátkom čase, nakoľko plánoval odstávku výroby a priestory dostali zabrať. Hoci veľkosť priestorov či práca vo výškach robia túto činnosť špecifickou, najväčšou výzvou, ktorej pri práci obvykle čelíme, je vyčistiť priestory v priebehu niekoľkých dní.

Nič, s čím by sme sa nepopasovali

Keďže nám v ceste nám nestojí žiadna zbytočná administratíva a byrokracia, disponujeme dostatočným technickým vybavenímflexibilným tímom, mohli sme ísť rovno na vec.

Prvým krokom bola obhliada miesta realizácie, ktorú má u nás každý zadarmo. Klient nám detailne objasnil svoje predstavy, ukázal priestory a techniku, ktorou disponoval a ktorú by sme mohli využiť. Pri takomto postupe mal návrh riešenia a cenovej ponuky na stole do 24 hodín. Vždy sa snažíme nájsť vhodný kompromis a svoje obchodné vzťahy budujeme na dôvere a absolútnej spoľahlivosti. Po potvrdení objednávky sme promptne zabezpečili vysokozdvižné plošiny, doviezli na miesto potrebnú techniku a chémiu na vyčistenie špiny na strope a stenách.

Výsledky milo prekvapili

Po ukončení všetkých činností bol zákazník s výsledkom milo prekvapený, a to aj napriek jeho obavám. Rozdiel bol viditeľný hneď na prvý pohľad. Bez váhania prebral celé dielo a o týždeň nás kontaktoval s rovnakou požiadavkou na ďalšiu výrobnú halu. Nič nepoteší viac ako spokojnosť zákazníkov a pocit dobre vykonanej práce.

Na nás sa môžete spoľahnúť

Celý postup čistenia konštrukcií sme schopní zrealizovať v krátkom čase.Obhliadku, návrh riešenia, vypracovanie cenovej ponuky aj samotnú realizáciu. Flexibilne zabezpečíme expresné vyčistenie veľkých hál a skladov. Máme na to dostatok techniky, skúseností a šikovných pracovníkov.

Pre prípadné informácie nás kontaktujte. Poradenstvo a obhliadky sú bezplatné. Neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás.

Váš tím profesionálov s ľudským prístupom

Výškové práce s.r.o.
info@vyskoveprace.sk
tel. +421 917 630 920

Cenové ponuky do 24h

Obhliadky zdarma

Tags: