A.F.F. Fólie s.r.o.

Absolútni profesionáli s ktorými sme robili okenné fólie na významné inštitúcie. Kedykoľvek v budúcnosti sa na nich spoľahneme a voláme ich i do budúcnosti tam kde si jednoducho nevieme poradiť. „Výškové práce, s. r. o.“ to zvládnu – absolútne spoľahlivo.

Phoenix Services Slovensko s.r.o.

S Vašou firmou sme veľmi spokojný. Vedeli ste vždy rýchlo zareagovať na naše požiadavky, či išlo o návrh riešenia, vypracovanie cenovej ponuky, alebo už samotnú realizáciu.Radi využívame aj Vami ponukaný systém prvidelných kontrol a revízií istiacich systémov. V prvom rade ide o bezpečnosť a tú nám svojimi riešeniami pomáhate v našich prevádzkach udržiavať na vyššej […]

Eco upratujeme, s.r.o.

Je to náš spoľahlivý subdodávateľ výškových prác. Cenové ponuky sú vypracované promptne a vždy na základe riadnej obhliadky priestorov. Dodávky prác sú plnené v dohodnutých termínoch. Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť praktickú stránku prístupu tejto spoločnosti a reálnosť argumentov pri odhadovaní prác, nikdy sa nesľubuje niečo, čo nevedia dodať.

Kamenica nad Hronom

S firmou Výškové práce s.r.o. som bol spokojný na ľudskej i profesionálnej úrovni. Čo sme sa dohodli na začiatku prác, bolo zrealizované. Dokonca sme spolu zrealizovali aj práce navyše, ktoré sme dohadovali dodatočne.Všetko vďaka ochote firmy Výškové práce s.r.o.

Karpatské gazdinky, s.r.o.

Od začiatku vieme, že sa na nich dá absolútne spoľahnúť, bez zbytočných obštrukcií vypracujú rozpočet a dodržiavajú termíny. Profesionalita pracovníkov je na vysokej úrovni, sú to ľudia, ktorí vedia vyriešiť rôzne komplikované situácie, ktorými objednávateľa zbytočne nezaťažujú. V tejto firme máme silného partnera na ktorého sa vždy môžeme spoľahnúť.