blog

Ak hľadáte spoločnosť na výškové práce, ktorá poskytuje kompletné zastrešenie projektov a realizáciu širokého spektra prác vo výškach, ste na správnej adrese. Sme tím šikovných ľudí, ktorý Vám zabezpečí návrh riešenia výškových prác, analýzu rizík prác vo výškach, istiace systémy a postaráme sa aj o samotnú realizáciu zákazky. Súčasťou našej ponuky je aj kontrola a predaj osobných ochranných pracovných prostriedkov pre všetky druhy výškových prác.

Aké postupy používame

Naše služby prác vo výškach ponúkame rôznym klientom, no vždy ich efektívne prispôsobíme špecifikám daného sektora. Či už ide o výrobné haly, kancelárske budovy, bytové domy, obce, mestá, správy služieb, telekomunikácie, aquaparky, poradíme si so všetkým. Na realizáciu výškových prác využívame najmä lanovú techniku, rebríky, lešenia, vysokozdvižné plošiny či helikoptéru. Súčasťou techniky, ktorú pri práci používame, sú aj lanové navijaky pre vertikálny pohyb výškových pracovníkov s využitím benzínového motora alebo batérií. Služby zabezpečujú spoľahliví a skúsení pracovníci, ktorí absolvovali všetky potrebné školenia, dbajú na bezpečnosť a kvalitne odvedenú prácu.

Sme skupina profesionálov, ktorí robia veci INAK

Pri našej práci si zakladáme na profesionalite, dôvere, úprimnom ľudskom prístupe a najmä spokojnosti klientov. Keďže poskytujeme služby komplexne internými kapacitami, konáme rýchlo. Po obdržaní emailu alebo telefonátu s požiadavkou klienta sme v krátkom čase schopní prísť na miesto realizácie, kde si obzrieme detaily a vybavenie klienta, pripravíme cenovú ponuku a službu v krátkom čase zrealizujeme. Počas celej realizácie projektu pravidelne informujeme klienta o aktuálnom stave a ďalších postupoch.

Kompromisy, s ktorými ušetríte

Pri všetkých činnostiach hľadáme kompromis. Konkrétne riešenie prispôsobujeme prostrediu a vybaveniu zákazníka tak, aby bola služba poskytnutá na mieru. Na základe bezplatnej obhliadky zvolíme vhodnú metódu a techniku, ktorá bude cenovo aj časovo najvýhodnejšia. 

Našim úspechom je spokojnosť klientov

Radi vám riešenie navrhneme, oceníme a celé zrealizujeme. Poskytujeme komplexné služby od začiatku až do úspešného konca. Mnohí klienti našu prácu ocenili a rozhodli sa spolupracovať s nami naďalej. To je pre nás dôležité – spokojní zákazníci a dlhodobé spolupráce. Neváhajte a využite služby našich výškových pracovníkov.

Pre prípadné informácie nás kontaktujte. Poradenstvo a obhliadky sú bezplatné. Neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás.

Váš tím profesionálov s ľudským prístupom

Výškové práce s.r.o.
info@vyskoveprace.sk
tel. +421 917 630 920

Cenové ponuky do 24h

Obhliadky zdarma

Tags: